Портвейн з регіону Дору (Португалія) Вирізняється збалансованою солодкістю, тому прекрасно підходить як дигестив та є чудовим супроводом до десертів, м'яких сирів й навіть шоколаду. Смак: Шовковиста текстура з нотами стиглих ягід та фруктів, дубового дерева й диму. Післясмак тривалий і чистий. Аромат: Наповнений тонами сухофруктів, нюансами горіхів, темного шоколаду й меду. Колір: Глибокий цегляний. Гастрономічне поєднання: Найкраще вживати як дигестив, а також у парі з десертами й асорті сирів. Сорт винограду: Турига Франка, Тінта Барокка, Турига Насьональ, Тінта Роріш
Колір: -Рожевий Країна: -Іспанія Міцність: -37.5% Особливості смаку: -Свіжий, полуничний, нотки мандарина та лимона Аромат: -Полуниця з вершками, легка свіжість цедри
Смак: -М'який, шовковистий і солодкий. У палітрі смаку виступають виражені ноти меду, марципану, карамелі і патоки. Аромат: -Багатий солодкими тонами з вираженими нотами апельсинової шкірки і тропічних фруктів, на тлі аромату патоки і карамелі. Гастрономічне поєднання: -З льодом або соками, а його м'який смак додасть вашим улюбленим тропічним коктейлів нових фарб. Колір: -Золотисто-медовий.
Смак: -Приємні збалансовані нотки карамелі та ванілі із акцентами мускатного горіха, апельсина та ананаса, а також родзинок і чорного перцю. Аромат: -Комплексні пряні вставки розкриваються карамельно-ванільними акцентами з легкою нотою мускатного горіха і солодкими тонами стиглих цитрусових. Колір: -Бурштиново-золотистий. Гастрономічне поєднання: -Ром добре п'ється в чистому вигляді, з льодом і лимоном. Підійде для створення великої палітри коктейльних міксів та креативних експериментів. Регіон: -Брістоль (Англія).
Смак: Злегка ванільний смак з цитрусовим присмаком та нотками персика. Аромат: В міру виражений аромат персика, ванілі. Колір: Прозорий, світло-золотистий. Тип: Односолодовий. Витримка: 10 років Міцність: 40%
Смак: -М'який, приємний, повний, сухуватий, гладкий, з солодкими диннимі тонами, ніжною апельсиновою кислинкою, горіховими інтонаціями. Післясмак довгий, насичений, з легкою сухістю. Аромат: -Помірно інтенсивний, багатий, складний, сухуватий, з солонуватими морськими нотами, квітковою свіжістю, деревними інтонаціями, легкої димністю. Гастрономічне поєднання: -Рекомендований до вживання в чистому вигляді. Колір: -Насичений, темний, бурштиновий з рожевим відливом. Тип: -односолодовий віскі. Регіон: -Хайленд (Highland). Витримка: -В бурбонових бочках понад 12 років.
Смак: -Багатий, інтенсивний, складний, повнотілий, збалансований, гармонійний, з шоколадними тонами, апельсиновими нотками, відлуннями родзинок, пряними інтонаціями спецій, легкими дубовими напівтонами. Післясмак тривалий, приємний, з шоколадними інтонаціями, нотами сухофруктів та апельсинової цедри. Аромат: -Багатогранний, багатий, повний з рожевими нотами, пряними нюансами кориці, шоколадними інтонаціями, апельсиновими відтінками. Гастрономічна комбінація: -Рекомендований до вживання у чистому вигляді. Колір: -Насичений, теплий, солом'яно-золотий. Тип: -Односолодовий віскі. Регіон: -Спейсайд (Speyside). Витримка: -Не менше 15 років у дубових бочках трьох видів: європейських дубових бочках з-під хересу з іспанської деревини, хересних бочках з американської деревини та бочках, у яких раніше зберігався бурбон.
Смак: -Багатогранний: солодкий, солодовий, злаковий, медовий, цитрусовий. Початок – медово-ванільний, з тонким смаком смородини та яблук. У розкритті відчувається зацукрований мигдаль, карамель, імбирне печиво, ванільні ванільні з нугою, банани. Післясмак – теплий, трохи димний, наповнений відтінками дуба та ячменю. Аромат: -Цитрусово-фруктовий, пряний з домінуючими нотами стиглого аґрусу, ананаса, персика та манго. Їх гармонійне звучання підкреслюється запахами гвоздики, м'яти, мімози, ванілі та фініків. Гастрономічна сполучність: -Вживається у чистому вигляді або з додаванням кубиків льоду. Оптимальна температура подачі напою – 18-20 °С. Колір: -Яскраве жовте золото. Тип: -Односолодовий віскі. Регіон: -Шотландія, Айла. Витримка: -6 років у бочках із американського дуба.
Смак: -Неповторний, індивідуальний, яскравий, потужний, маслянистий, солонуватий, з нотами диму, солодовими інтонаціями, пряністю спецій, але в той самий час із присутністю ванільної солодкості, свіжістю лайма. Післясмак довгий, з торф'яними нюансами і легким карамельним відгомоном. Аромат: -Яскравий, насичений, багатий, інтенсивний, з копченими торф'яними нотами, димними відтінками, тонами йоду, інтонаціями шкіри, відгомонами морської солі, чудово відтіняють ваніль і фрукти. Гастрономічна сполучуваність: -Рекомендований до вживання в чистому вигляді або з додаванням води, прекрасний у тандемі з підкопченою рибою або сирами, чудовий з м'ясом на грилі. Колір: -Теплий, насичений бурштиновий. Тип: -Односолодовий віскі. Регіон: -Острів Айла (Islay). Витримка: -У дубових бочках не менше 10 років. Міцність: -46%.
Смак: -Потужний, вулканічний, сміливий, насичений, яскравий, але в той же час м'який, з солодкістю сухофруктів, тонами ячменю і солоду, димними інтонаціями, пряними відтінками. Післясмак довгий, яскравий, з нотами торфу і злегка солонуватими нюансами. Аромат: -Складний, багатий, потужний, з острівними нотами торфу, димними тонами, свіжими морськими інтонаціями, відтінками соку устриці і солодкуватими цитрусовими інтонаціями. Гастрономічне поєднання: -Прекрасний в чистому вигляді, чудово поєднується з копченим м'ясом і підкопченими сирами. Колір: -Теплий, яскравий, золотисто-бурштиновий з блиском. Тип: -односолодовий віскі. Регіон: -Острів Скай. Витримка: -10 років дубових бочках.
Колір: -Віскі бурштиново-золотистого кольору. Смак: -Смак віскі округлий, гармонійний, з нотами сухофруктів, медових сот, абрикоса, лимонної цедри, чорносливу і дуба. У тривалому післясмаку відчутні деревні акценти. Аромат: -Віскі володіє багатим, насиченим ароматом з відтінками горіхів, марципану, темного шоколаду і спецій. Гастрономічні поєднання: -Віскі вживається в чистому вигляді або з додаванням льоду. The Sexton" Single Malt - таємничий ірландський односолодовий віскі, що привертає увагу незвичайною шестигранною пляшкою в готичному стилі. Майстер купажу Алекс Томас, одна з небагатьох жінок-майстрів у галузі, створила цей віскі з ірландського солодового ячменю, який був дистильований тричі в мідних чанах (потах). Витримувався віскі в бочках з-під хересу Олоросо, привезених з Херес де ла Фронтера (Іспанія).
Смак: -Особливістю смаку є акценти хмелю. Тонкі тони какао-бобів переплітаються з нотками марципану та нюансами дуба. Післясмак приємний і м'який, солодкий, з тонами молочного шоколаду та хмільним присмаком. Аромат: -Букет наповнений ароматами квітучого саду, зелених яблук та стиглих груш. Є нотки лайма, молочного шоколаду, нюанси дуба та ячменю. Гастрономічна сполучність: -Стане відмінним напоєм як діжестив. Приємний у вживанні як у чистому вигляді, так і при незначному розведенні водою, льодом. Ідеальна основа коктейлю. Колір: -Золотистий, з янтарними півтонами. Тип: -Бленд.
Джин, біттер, вермут
Проссеко, біттер, вермут .
Джин, біттер, аператив Лілет .
Джин Розе, біттер, аператив Розе .
Джин, аператив Апероль, лікер Амаро .
Джин, вермут, біттер кава інфюз .
Апельсиновий джин, вермут манго, бітер.
Саке, біттер, вермут юдзу інфюз .
Мескаль, біттер, вермут .
Текіла, біттер, вермут .
Джин, біттер, тонік .
Пряний ром , вермут , біттер .
На основі безалкогольних джину, вермуту та біттеру.
Джин, цукровий сироп, фреш лимон, малина сироп , ізі фоам. 1910 року коктейль під назвою Clover club отримав популярність у легендарному барі при готелі "Waldorf Astoria" в Нью-Йорку. За найправдоподібнішою версією, туди його привіз Джордж Болдт: один із власників The Bellevue-Stratford Hotel став у 1890 році власником і розкішного нью-йоркського готелю. 1911 року до канонічної рецептури приклав руку бартендер Гаррі Макелхоун, який став широко відомим завдяки легендарному паризькому New York Bar, а 1911 року працював у нью-йоркському готелі Plaza. Він замінив початковий лимонний сік на лаймовий і додав вермут. Існував і коктейль Clover Leaf, вся відмінність якого від першоджерела полягала в тому, що окрасою келиха служив свіжий лист м'яти.
Джин, апельсиновий лікер ,цукровий сироп, фреш лимон . Напій було створено за часів сухого закону у США. На авторство коктейлю «Біла леді» претендує Франція та США. Французькі бармени вважають, що коктейль був створений на честь опери Франсуа-Адрієн Буальдьє "La Dame invisible". Американські бармени присвятили коктейль співачці Еллі Фіцджеральд, яка в білій сукні заспівала про хитромудру леді (sofisticated lady). Багато барів і барменів готували цей напій під час сухого закону в Європі, оскільки багаті американці воліли приїжджати до Європи, щоб легально вживати алкоголь.
Джин, лаймовий кордіал .
Джин, вишневий лікер, фіалковий лікер, цукровий сироп, фреш лимон .
Джин , лимоний фреш , цукровий сироп , просекко .
Ванільна горілка, маракуя сироп, ванільний сироп, фреш лайм, просекко . Коктейль був винайдений 2002 року. Його автором вважається відомий африканський бартендер Дуглас Анкра, який на той момент працював за стійкою лондонського Townhouse Bar. Спочатку напій носив назву Maverick Martini на честь клубу Dirty Club у Кейптауні.
Цитрусова горілка, апельсиновий лікер, фреш лайм, морс журавлина, цукровий сироп .
Ром білий, цукровий сироп, фреш лайм .
Текіла, апельсиновий лікер, цукровий сироп, фреш лайм . Легенда №1. Автором коктейлю, за цією версією, вважається техаська аристократка Маргарита Сеймес, яка запропонувала гостям на своїй віллі в Акапулько новий мікс текіли, апельсинового лікеру і соку лайма. Серед гостей був присутній Томмі Гілтон. Він і зробив рекламну кампанію новому коктейлю в мережі своїх готелів. Легенда №2. Коктейль "Маргарита" був створений 1936 року для дівчини на ім'я Маргарита. Автором у цій легенді вважається Денні Негрете, керівник "Crespo Hotel" у Пуебло. Легенда №3. Один бармен страждав на погану пам'ять. Відвідувачка замовила йому коктейль "Магнолія", до якого входять Бренді, Куантро, яєчний жовток і шампанське. Забудькуватий бармен запам'ятав тільки Куантро, і прийняв креативне рішення додати текіли і соку лайма. Коктейль сподобався відвідувачці, а тому бармен вирішив назвати його ім'ям іншої квітки - "Маргарита".
Віскі острівний, медовий сироп, імбирний сироп, лимон фреш . Penicillin — перший в історії коктейль із односолодовим віскі. Рецепт «Пеніциліну» з'явився на початку 2000-х і вигадав його Сем Росс (Sam Ross) – відомий нью-йоркський бармен з Milk and Honey (Молоко та Мед) Bar. Він один із небагатьох сучасних міксологів, кому вдалося створити коктейль, що став класичним. Цікавим є факт того, що Сем називає "Пеніцилін" лише удосконаленою версією Віскі Сауера (whiskey sour), а не окремим напоєм. Однак завдяки імбиру та медовому сиропу більшість барменів виділяють його в окрему групу. Рос назвав свій коктейль «Пеніциліном», бо вважає, що після пари ковтків напій вилікує будь-кого. Penicillin входить до переліку офіційних коктейлів IBA.
Бурбон, амаро лікер, аператив Апероль, фреш лимон .
Бурбон, цукровий сироп, фреш лимон, ізі фоам .
Бурбон, цукровий сироп, фреш лимон, ізі фоам, херес .
Бурбон, цукровий сироп, фреш лимон, ізі фоам, портвейн .
Бурбон , амаретто лікер, цукровий сироп, фреш лимон, біттер, ізі фоам . У коктейльний декаданс 50-80-х з'явився сумний продукт декадансу коктейль Amaretto Sour. Ну, мабуть, якісь італійці виходили на американський ринок зі своїм Amaretto, ну і їм хтось швидко зметикував маркетинговий інструмент. Частина амаретто, частина світ-енд-соур. Бульк, пшик, всіх справ і клієнт уже готовий. Стрімке століття - стрімкі коктейлі, нічого не поробиш. Супутник, людина в космосі, людина на місяці. Зовсім ніколи бити білок, та й не змусиш уже - імперіалізм-то закінчився. Але коктейль американцям сподобався (з іншого боку, ну а хто? Хто не любить амаретто?), набув популярності та став у своєму роді "класикою". А тут наспів і коктейльний Ренесанс.
Піско, цукровий сироп, фреш лайм, ізі фоам . 1903 року в шахтарське містечко Серро-де-Паско приїхав молодий бухгалтер Віктор Морріс, виходець із сім'ї мормонів штату Юта. Через 15 років його компанія розорилася, Віктор перебрався до столиці, Ліми, і відкрив свій бар. 1924 року в столичній газеті з'явилася перша реклама Pisco Sour, але п'ятьма роками пізніше Віктор Морріс помер, його заклад збанкрутував, а сім'я перебралася в Сан-Франциско. Підхопив естафету найкращий учень Морріса, Маріо Брюге, який працював у шикарному готелі Мацгу прямо через дорогу від покійного Morriss Bar. Кажуть, одного разу сам Хемінгуей, зупинившись у цьому готелі, був у захваті від місцевого фірмового коктейлю. У цю легенду легко повірити, адже донині в барі готелю працює 70-річний Ілай Куадрос, який свято зберігає традиції приготування "справжнього" Pisco Sour.
COCKTAIL WITH HERB AFTERTASTE BASED ON BOURBON
BITTER & ASTRINGENT COCKTAIL BASED ON BOURBON
Бурбон, вермут сухий, біттер . У книзі 1922 року "ABC of Mixing Cocktails", де вперше з'явився рецепт "Старого приятеля", стверджується, що придумав його Спарроу Робертсон, спортивний редактор газети New York Herald. У початковій версії фігурував житній віскі.
Бурбон, вермут, біттер . Відомості про його походження спірні. Деякі стверджують, що коктейль "Манхеттен" був винайдений у барі "Manhattan Club" у 1874 році. У «Valentine's Manual of New York» видання 1923 винахід коктейлю відноситься до 1860-х років. Інші говорять про те, що напій справді походить з XIX століття, але був створений американкою — матір'ю Уінстона Черчілля, на честь обрання одного з «бурбонних демократів» мером Нью-Йорка в 1875 . Існує версія з винаходом у 20-ті роки у клубі «Манхеттен» у Нью-Йорку. До збірки коктейлів IBA увійшов 1961 року.
Віскі, лікер медовий, біттер . Назва коктейлю остаточно закріпилася 1963 року, коли The New York Times надрукувало статтю про вечірку на честь команди шоу-бізнесу "Щуряча зграя" (англ. Rat Pack), де гостей пригощали цим коктейлем.
Віскі, амаретто лікер . Коктейль "Хрещений батько" з'явився в 1972 перед виходом однойменного фільму "The Godfather" Френсіса Форда Копполи. Згідно з найправдоподібнішою версією суміш Амаретто та віскі любив Марлон Брандо, який зіграв головного героя – главу мафіозного клану дона Віто Корлеоне.
СOCKTAIL WITH HERB FLAVOR BASED ON DRY GIN AND VERMOUTH
Джин, вермут, лікер вишневий, біттер. Більшість бартендерів свято вірить, що цей коктейль - творіння самого Джеррі Томаса. Який нібито приготував його в сан-франциському салуні "Ельдорадо" для золотошукача, який прямував до Мартінеса. Ще одна легенда, що увійшла в канон, що MARTINEZ нібито породив Martini. 1867 року якийсь шукач удачі зайшов до салуну купити пляшку випивки і розплатився золотим наггетсом, а на решту попросив приготувати який-небудь особливий напій. Бартендер Хуліо Рішельє змішав джин і вермут, додав ароматичної гіркоти і гарнірував коктейль оливкою, охрестивши своє творіння MARTINEZ Special. Кілька коктейлів по тому вимовляти Z на кінці слова стало важко, так "Мартінес" перетворився на "мартіні". Рецептурне підтвердження цієї версії можна знайти в книзі Гаррі Джонсона Bartender Manual 1882 року випуску, у всякому разі там цитується коктейль під назвою Martini, але з рецептурою MARTINEZ.
Херес, вермут сухий, біттер . Створення Bamboo приписують бармену Луї Еппінгеру, який вважається одним із перших японських барменів. Згідно з останнім, напій був уперше змішаний Еппінгером у 1890-х роках у Гранд-готелі в Йокогамі, хоча період сумнівний. Тим не менш, ми можемо принаймні подумати про рік. Згідно з останнім, Еппінгер спочатку працював у Сан-Франциско та Портленді і фактично приїхав до Йокогами в 1889 році, де він вперше змішав напій через рік чи два. У роботі, опублікованій у 1908 році, він також згадується як ініціатор. Однак напій був згаданий у Western Kansas World за три роки до прибуття Еппінгера до Йокогами.
CLASSIC COCKTAIL BASED ON DRY GIN AND TONIC
BITTER & ASTRINGENT COCKTAIL BASED ON BITTERS AND SWEET VERMOUTH
EXOTIC COCKTAIL WITH COCONUT & PINEAPPLE TASTE BASED ON WHITE RUM
PIQUANT COCKTAIL BASED ON CLASSIC VODKA AND SANGRITA
FRESHING COCKTAIL BASED ON SPARKLING WINE AND ITALIAN APERITIF
CLASSIC COCKTAIL WITH CITRUS AFTERTASTE BASED ON VODKA AND PEACH LIQUEUR
EXOTIC COCKTAIL WITH TROPICAL FLAVOR BASED ON DRY GIN
Бурбон, біттер, імбирне пиво, содова . Спочатку коктейль був створений у 1890-х роках як безалкогольна суміш імбирного елю, льоду і лимонної цедри. У 1910-ті роки рецептура коктейлю доповнена коньяком або бурбоном і отримала назву "кінської шиї з ударом" або "жорсткої шиї". Наприкінці 1950-х і на початку 60-х років у штаті Нью-Йорк ще зустрічалися безалкогольні версії коктейлю, проте врешті-решт їхнє приготування було припинено.
Ром білий, ром темний, амарето лікер, апельсиновий лікер, фреш лайм, цукровий сироп .
Ром білий, ром золотий, ром темний, вишневий лікер, персиковий лікер, фреш ананас, фреш апельсин
Горілка, кавовий лікер, вершки .
Джин, крем де какао лікер, вершки . За основу брався так званий bathtub gin, алкогольний сурогат, який готували підпільно, в буквальному сенсі у ванній, і ароматизували ялівцем, але навіть інтенсивний аромат не міг замаскувати далекий від справжнього джина смак. Тоді бартендери навчилися змішувати його з шоколадом і вершками, перетворюючи пійло на цілком пристойний коктейль, який могли вживати не кривлячись навіть дівчата. Є версія, що коктейль, відомий спершу як просто Alexander, був названий на честь Александра Вуллкота, літературного критика й одного із засновників "Круглого Столу Алгонкіна", що зібрав американську письменницьку еліту того часу. Втім інша версія пов'язує коктейль з ім'ям російського царя Олександра II, який знався на міцних напоях. 1922 року в Лондоні, де з якісним алкоголем було все гаразд, придумали канонічну версію Brandy Alexander з бренді та какао-лікером. У такому вигляді коктейль і увійшов до збірки "ABC Cocktails" Гаррі Мак-Елхоуна.
Горілка, еспрессо, кавовий лікер, цукровий сироп . Версій походження напою доволі багато, проте найвірогіднішою та найпопулярнішою вважається ця: коктейль вигадав наприкінці 1980-х років відомий британський бармен Дік Бредселл, який на той час працював за стійкою лондонського Fred's Club. Одна з клієнток попросила у Бредселла коктейль, який зміг би "розбудити і розбурхати" її. Тоді найпопулярнішим алкоголем була горілка, а перед очима Діка постійно маячила кавоварка - зрештою бармен поєднав одне з іншим і став автором класичного рецепта. А назву "Мартіні" він присвоїв коктейлю через подачу у відповідному келиху V-подібної форми. Сьогодні Еспресо мартіні входить до списку класичних коктейлів IBA і користується величезною популярністю в усьому світі.
Віскі, ванільний сироп, кава, вершки .
Варіація на класичний Lynchburg Lemonade, де за основу виступає Jack Daniel’s Tennessee Apple та Jack Daniel’s Tennessee Fire. Імбирний ель вдало підкреслює смак яблука, кориці та цитрусу.
Яблучний пиріг, як у дитинстві, тільки у вигляді коктейлю. Створений на основі Jack Daniel’s Tennessee Apple та Jack Daniel’s Tennessee Fire, в поєднанні з сиропом пряний клен, лимонним фрешом та замінником яєчного білка. Смак- яблучно-корицевий, з приємною кислинкою, та легкими пряними нотами кленового сиропу.
Поєднання Jack Daniel’s Tenneessee Apple, лікеру Cointreau та лайму. Смак- кисло-солодкий, приємний, осінній. Твіст на коктейль Silent Third. Прикрашається чіпсом апельсина.
Створений на основі Jack Daniel’s Tenneessee Apple, з додаванням біттеру Ангостура Какао, та тростинного цукру. Прикрашається коктейльною вишнею Мараскіно. Смак- яблучний, солодкавий, легко пряний, з нотками какао. Вічна класика у новому виконанні.
Твіст на коктейль Gimlet, на основі горілки Finlandia Botanical Cucumber & Mint в поєднанні з лаймовим кордіалом. Смак- свіжий, легкий, гармонійне поєднання огірка, мʼяти та лайму.
Твіст на класичний коктейль Floradora. В основі горілка Finlandia Botanical Wildberry & Rose, малиновий сироп, лаймовий фреш та імбирний ель. Смак- ягідний, з легкою, ненавʼязливою пікантністю імбирної содової.
Солодко-пʼянкий сауер, наче перше кохання. В основі горілка Finlandia Botanical Wildberry & Rose, трояндовий сироп, фреш лайму та замінник яєчного білка. Смак- солодко- збалансований, квітковий, ягідний.
Твіст на коктейль Джеймс Бонда- Vodka Martini, на основі горілки Finlandia Botanical Cucumber & Mint з додаванням сухого білого вермуту, свіжого огірка та біттеру Peychaud's. В міру міцний, збалансований, свіжий коктейль. В смаку свіжість огірка, який посилюється нотками анісу біттера Пейшо.
Віскі, джин розе, ананасовий ром, водка, цитрусовий лікер, ананасовий фреш.
Віскі , джин розе , ананасовий ром , водка , цитрусовий лікер , ананас фреш , лайм фреш , піна з Кока-коли
Фіалковий лікер, вермут сухий, цукровий сироп, просекко, содова .
Джин , вербеновий лікер , мараскіно лікер , лаймовий кордіал .
Бурбон , персиковий лікер , тимяновий лікер , обліпихово-імбирне пюре , лимоний фреш , замінник білка
Ром , ванільний лікер , грушевий сироп та біттер , лайм кордіал . (Димний коктейль)
Ром Анчан , сироп маракуя , апельсиновий лікер , лайм кордіал .
Пряний ром , чай ройбуш , спеції , лимонний фреш
Ірландський віскі , мед , лимон , спеції .
Вино , мед , спеції , цитруси .
Б/ а вермут , ананасовий фреш , сироп кафір листя та содова .
На основі безалкогольного апельсинового біттера .
На основі безалкогольного джину , сиропу малини , лимонний фреш , замінник білка.
На основі безалкогольних джину, вермуту та біттеру .
На основі безалкогольного вермуту та лаймового кордіалу.
На основі б/ а джину , лимонного фрешу , цукрового сиропу і содової.
Джин, біттер, вермут
Бурбон, біттер, вермут .
Віскі, амаретто лікер .
Джин, вишневий лікер, фіалковий лікер, лимонний кордіал.
Le джин, лаймовий кордіал .